SALE OUT. | LG | Washing Machine With Dryer | F2DV5S7S1E | Energy efficiency class D | Front loading | Washing capacity 7 kg | 1
- TootjadLG
- Mudel: F2DV5S7S1ESO
- Saadavus: 1
-
372€
SALE OUT. | LG | Washing Machine With Dryer | F2DV5S7S1E | Energy efficiency class D | Front loading | Washing capacity 7 kg | 1200 RPM | Depth 46 cm | Width 60 cm | Display | LED | Drying system | Drying capacity 5 kg | Steam function | Direct drive | Wi-Fi | White | DAMAGED PACKAGING, DAMAGED HOSE HOLDER
| All | |
| Aastane energiakulu pesemisel | 250 kWh |
| Aastane energiakulu pesemisel ja kuivatamisel | 1134 kWh |
| Aastane veekulu pesemisel | 7200 L |
| Aastane veekulu pesemisel ja kuivatamisel | 25000 L |
| Aurufunktsioon | Yes |
| Direct Drive funktsioon | Yes |
| Ekraan | Yes |
| Ekraani tüüp | LED |
| Embeeded battery | No |
| Energiakulu 100 pesukuiva tsükli kohta | 326 kWh |
| Energiakulu 100 pesutsükli kohta | 69 kWh |
| Energiatõhususe klass | D |
| Energiatõhususe klass pesemine ja kuivatamine | E, E |
| Eritunnused | TurboWash AI DD Steam Allergy Care Real Material Finishing ThinQ with Wi-Fi (remote control & monitoring) |
| Gross depth (mm) | 580.00 mm |
| Gross height (mm) | 890.00 mm |
| Gross weight | 67.00 kg |
| Gross width (mm) | 660.00 mm |
| Kõrgus | 85 cm |
| Kuivatamismaht | 5 kg |
| Kuivatussüsteem | Yes |
| Laius | 60 cm |
| Lapselukk | Yes |
| Maksimaalne pöörlemiskiirus | 1200 RPM |
| Minimaalne pöörlemiskiirus | 800 RPM |
| Mootori tüüp | Inverter Direct Drive |
| Müraemissiooni klass | A |
| Müratase (kuivatus) | 54 dB |
| Müratase (pesu) | 56 dB |
| Müratase (tsentrifuugimisel) | 72 dB |
| Net weight | 63.00 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1500.00 g |
| Pesumaht | 7 kg |
| PET | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 2000.00 g |
| Producer | LG |
| Producer product family | Washing Machine With Dryer |
| Producer product name | F2DV5S7S1E |
| Programmide arv | 14 |
| Reguleeritav pöörlemiskiirus | Yes |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING, DAMAGED HOSE HOLDER |
| Seadme tüüp | Front loading |
| Sisuaken | Yes |
| Sügavus | 46 cm |
| Tare weight (kg) | 4.00 kg |
| Toote värv | White |
| Trumli maht | 58 L |
| Tsentrifuugimise klass | B |
| Tsükli kestus pesemise | 3:28 h |
| Tsükli kestus pesemise ja kuivatamisel | 7:40 h |
| Tüüp | Free standing |
| Ukse värv | Black |
| Ümberpööratavad uksed | No |
| Veekulu pesu- ja kuivatustsükli kohta | 80 L |
| Veekulu pesutsükli kohta | 45 L |
| Viitstardi taimer | Yes |
| Volume (m3) | 0.34 m |
| Warranty | 23 year(s) |
| WEEE tax | Yes |
| WiFi otseühendus | Yes |




